گروه صنعتی آسان شایان - تهیه و تلید قطعات انواع آسانسور liftiran.com liftiran.com بازرگانی مختارزاده - فروش سراسری قطعات آسانسور - نماینده موتورهای مونتانا در ایران 0 فروش پله برقی هیتاچی تک-ریل چین-تراول کابل ترک-درهای اتوماتیک سلکوم

منوی اصلی

آگهی ها

محل تبلیغ شما
بیمه آسانسور- بیمه ما
محل تبلیغ شما
خدمات طراحی، محاسبه و تهیه نقشه استاندارد آسانسور
تله کابین77539630
 

بنام خدا

ن خستین شبکه اطلاع رسانی مهندسی حرکت را بنیان نهاده ایم تا به این باور که آگاهی را بنیان هر تحول و آغاز هر حرکت به سوی کمال می انگارد همآوا شویم و عرصه ای مهیا سازیم که در آن مجال عرضه متاع صاحبان علم و نظر و هنر و اندیشه فراهم و میسر گردد.
بر همین اساس با بضاعت خود صفحاتی در پیش روی شما گشوده‌ایم به نام شبکه اطلاع رسانی مهندسی حرکت ایران، تا محفلی باشد برای گفتن و شنیدن و اندیشیدن و آگاهی از مسائلی که در داخل این صنف و درون و برون مرزها  جاری است.
نخستین شبکه اطلاع رسانی مهندسی حرکت -
لیفتیران - سایتی است مستقل و غیردولتی که به هیچ حزب یا جریان خاصی وابستگی ندارد. صفحات این سایت متعلق به همه صاحبان ‌اندیشه و نظری است که برای گره‌گشایی از مسائل حرفه ای و صنفی اهتمام می‌ورزند، می‌اندیشند، قلم می‌زنند و عمل می کنند.
نخستین شبکه اطلاع رسانی مهندسی حرکت - لیفتیران- ماحصل تلاش شرکت ها - افراد - موسسات و سازمان های گوناگونی است که با همکاری و مشاوره خود بانی و باعث راه اندازی این صفحات به پیشگاه شما مخاطبان و کاربران ارجمند شده است. با سپاس از لطف تمامی این عزیزان که همواره یارو یاور ما بوده اند، امیداوریم در ادامه راه همچنان یاری‌گر ما باشند.   از همراهی گرمتان متشکریم...

 .:: تیم لیفتیران ::.

Copyright (c) 2005. LiftIran.com The Portal of Iranian Elevatoring. All rights reserved for Shiva Group Inc.
|Liftiran.com |LiftCAD.ir |LIFTdesigner.ir |shivaSoft.ir |